Zonta aan de Leede

Zonta aan de Leede heeft leden uit Leiden e.o. van Oegstgeest tot Lissen. Onze leden dragen het vrouwenbelang, waar dan ook ter wereld, een warm hart toe. Al die leuke, diverse vrouwen staan garant voor interessante clubdiscussies en originele invalshoeken bij de aanpak van activiteiten. We leren een hoop van elkaar. Gezelligheid, onderlinge steun en inspiratie zijn belangrijke elementen binnen Zonta. Maar de serviceprojecten waarvoor we fundraisen vinden we minstens zo belangrijk.

Zonta aan de Leede vergadert een keer per maand in Holliday Inn Leiden. De bijeenkomst bestaat uit een maaltijd en een vergadering. Regelmatig nodigen we interessante sprekers uit, organiseren we workshops en activiteiten.

Op 10 september 2003 werd onze club officieel erkend.

nationale vrouwendag 5 maart leiden

In 2014 kreeg Zonta aan de Leede een Award van Zonta International voor haar bijdrage aan het Zonta International Foundation Fistel Project.